Szkolenia

15.12.2108 – Oto przed Wami fotorelacja z pierwszego wydarzenia dla psich i kocich Opiekunów, które zainaugurowało działanie naszego Centrum Behawioryzmu i Żywienia Canifelis. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na wykłady – za obecność, wspaniałą atmosferę, przeciekawe rozmowy i wielkie ciepło, które wlaliście w nasze serducha. Po takim starcie może być już tylko lepiej 🙂 Jesteśmy ogromnie wzruszone pięknymi prezentami, które otrzymałyśmy od Was tego dnia – to było niesamowite! W tym miejscu dziękujemy serdecznie partnerom imprezy, dzięki którym mogliście również wrócić do domu z drobnymi upominkami: Magazynowi PUPIL, firmie MEATLOVE Polska oraz platformie Max & Mrau. Ponadto ściskamy serdecznie Basię Orzechowską-Piekiełek, która jest zoopsychologiem prowadzącym Kita w mieście. Hotel dla kotów. i także podzieliła się swoją wiedzą podczas imprezy. Specjalne podziękowania kierujemy też do Katarzyny Panthery Boreckiej za piękne zdjęcia, które znalazły się w tej galerii. To był fantastyczny dzień! Mamy nadzieję, że przed nami wiele podobnych! Do zobaczenia na kolejnej imprezie, już w 2019 roku!

 

11.12.2018 – Tak wyglądał mój wykład dla kociarzy z Gliwic i okolic, który prowadziłam 11 grudnia 2018 w Stacji Artystycznej RYNEK. Wykład otwierał cykl spotkań poświęconych zwierzakom, które mają być kontynuowane w 2019 roku i odbywać się raz w miesiącu. Tym razem spotkanie przebiegało pod hasłem „Kocie tajemnice” i dotyczyło kilku kluczowych kwestii związanych z kocim życiem i potrzebami. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła rozwinąć część z nich na kolejnych spotkaniach. Organizatorom wykładu bardzo dziękuję za zaproszenie, a słuchaczom za liczne przybycie i ciekawe rozmowy po spotkaniu.

 

17.11.2018 – Kilka ujęć z IV już Kongresu Behawiorystycznego, który odbył się w Warszawie – było to drugie spotkanie poświęcone kotom, przebiegające pod hasłem „Trudne przypadki w terapii zaburzeń behawioralnych kotów”. Podczas konferencji omawiałam zagadnienie Syndromu Falującej Skóry Kotów (FHS), starając się rzucić nieco światła na ten skomplikowany, a jednocześnie co raz powszechniejszy problem. Poza mną swoje wykłady na konferencji prezentowali również (w kolejności wystąpień): Magdalena Nykiel, Antonina Kondrasiuk, Tomasz Nowak, Beata Leszczyńska oraz Martyna Woszczyło. Serdecznie dziękuję organizatorom za zaproszenie, a słuchaczom za ciepłe przyjęcie mojego wykładu, wszelkie pytania i rozmowy, które udało nam się odbyć w trakcie tego wydarzenia. Mam nadzieję, że w podobnych okolicznościach spotkamy się też w przyszłym roku!

 

08.09.2018 – Tak wyglądało szkolenie i warsztaty poświęcone podstawom zdrowego żywienia kotów, które poprowadziłam w Szczecinie roku. Świetna grupa, wielkie zaangażowanie i dużo cierpliwości do mojego opowiadania o kocich potrzebach żywieniowych. Byliście wspaniali! Serdeczne podziękowania kieruję przede wszystkim do całego zespołu Eduanimalis – Centrum Psychologii Zwierząt i Szkolenia Psów, bo szkolenie było jednocześnie inauguracją ich nowego lokalu 🙂 Katarzyna Wawryniuk jak zwykle spisała się rewelacyjnie w roli organizatorki przedsięwzięcia. Dziękuję też wszystkim partnerom wydarzenia (kolejność alfabetyczna): – BARFeed – Max & Mrau – MEATLOVE Polska – PUPIL – Vetfood Bardzo dziękuję też projektowi CatExperts – profesjonaliści dla kotów za pomoc w rozpromowaniu wydarzenia i w dotarciu do potencjalnych zainteresowanych 🙂 Osobne podziękowania kieruję też do grupy „O kotach – merytorycznie„, która objęła patronatem wydarzenie, a wszystkich zainteresowanych tematyką odpowiedzialnej i mądrej opieki nad kotami zachęcam do dołączenia. Szczecin jak zwykle przyjął mnie ciepło i pozostawił masę wspaniałych wspomnień. Mam szczerą nadzieję, że to nie nasze ostatnie spotkanie 🙂

 

26.05.2018 – Oto album zawierający podsumowanie niesamowitej imprezy, która odbyła się w Warszawie. Otóż CatExperts – profesjonaliści dla kotów zorganizowali KOCIE TARGI – pierwsze targi produktów dla kotów i dla kociarzy, podczas których można było kupić wspaniałe kocie gadżety, wspomóc fundacje i organizacje charytatywne ratujące koty, porozmawiać ze specjalistami a także wysłuchać interesujących wykładów o wspólnym życiu z kotem i wziąć udział w bardziej praktycznych warsztatach z pierwszej pomocy, komunikacji z kotem oraz podstaw zagadnień fizjoterapii. Ja tym razem mogłam stanąć w podwójnej roli: eksperta spotykającego się z czytelnikami poradnika „Co jest, kocie?” i wykładowcy w ramach tematu „Dom bezpieczny dla kota”, ale też osoby zwiedzającej targi i podziwiającej bogactwo asortymentu. Był to dla mnie niezwykły i pełen emocji dzień! Serdecznie dziękuję wszystkim, z którymi się widziałam, rozmawiałam i poruszałam kocie tematy. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w tak zacnym gronie. A tymczasem zapraszam do oglądania galerii, która będzie stopniowo uzupełniana 🙂

 

16.02.2018 – W tym roku Dzień Kota spędzałam w Warszawie, gdzie w ramach wydarzenia organizowanego przez CatExperts – Profesjonaliści dla kotów miałam okazję poprowadzić aż dwa spotkania z kociarzami. W piątek były to warsztaty poświęcone tematyce zdrowego żywienia kotów (za zdjęcia dziękuję Agnieszce Otawskiej-Bojarskiej), a w sobotę wykład o kociej komunikacji. Wszystkim gościom dziękuję za udział, organizatorom za możliwość poprowadzenia spotkania, a PaństwoMiasto za gościnne progi. Specjalne podziękowania kieruję też do MEATLOVE Polska za obecność i wsparcie króliczymi uszami 🙂

 

27.01.2018 – Tak przebiegły pierwsze w mej historii Warsztaty poświęcone zdrowemu żywieniu kotów domowych, które odbyły się w Krakowie 27 stycznia 2018. Wraz ze mną współprowadziła je mgr Natalia Szczepanik ze Szkoła Kota w Krakowie. W organizacji całości pomogli nam również rewelacyjni partnerzy: MEATLOVE Polska, Vetfood i BARFeed, Magazyn Pupil, karmimypsiaki.pl oraz Stawiamy na Łapy z fundacyjnym kramikiem i Zakociani wspierając dobrym słowem. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim słuchaczom za obecność, udział i aktywne uczestniczenie w zajęciach. Bez Was i Waszego zaangażowania całość nie wyszłaby tak fajnie.

 

12.11.2017 – tym razem gościłam w Toruniu, prowadząc szkolenie „Kot – pierwsza pomoc i zachowanie”. Uczestnicy dopisali tłumnie i dzielnie wytrwali aż 6 godzi w moim towarzystwie. Gwiazdą szkolenia został cudny psiak o imieniu Yeti, który pomagał przy „praktycznej” części szkolenia pod czujnym okiem swojej wspaniałej opiekunki, Pani Beaty. Na szkoleniu byli ze mną także Zakociani oraz MEATLOVE Polska, a wspierał nas Magazyn Pupil.

 

14.10.2017 – tak wyglądał mój wykład na Ogólnopolskiej Konferencji Behawioryzmu Zwierząt „Psychologiczne aspekty zachowań kotów i terapia zaburzeń behawioralnych” w Warszawie. Impreza zgromadziła około 300 uczestników, którzy mogli wysłuchać aż 6 wystąpień związanych z kocimi zachowaniami. Moim tematem były „Somatyczne przyczyny zaburzeń zachowań u kotów. Stres jako przyczyna zaburzeń behawioralnych”. Jednak główną gwiazdą konferencji była niezastąpiona Amber Batson – lekarz weterynarii z Wielkiej Brytanii, wybitna specjalistka w dziedzinie zachowań zwierząt i osoba którą szczerze podziwiam tak prywatnie jak i zawodowo. Tym bardziej ucieszyła mnie możliwość spotkania i rozmowy.

 

23.09.2017 – tak wyglądało krakowskie szkolenie „Kot – poznaj jego naturę i potrzeby”. Grupa była wspaniała i świetnie się z Wami pracowało. Obecne były także wolontariuszki fundacji Stawiamy na Łapy oraz Dominika z Milord Meatstripes, która dostarczyła zdrowych przysmaków dla kocich pupili. Za zdjęcia serdecznie dziękuję niezastąpionej Teresie Borzęckiej.

 

28.08.2017 – Tak było na gliwickim spotkaniu poświęconym tematyce pomocy kotom miejskim. Od zasad kastracji i odławiania, przez dokarmianie aż po zapewnianie schronień na zimę. Rozmawialiśmy też o filmie „Kedi” i jego przekazie. Uczestnicy wsparli przy tej okazji gliwickie koty wolnożyjące przynosząc prawie 8 kg karmy, za co bardzo dziękuję 🙂 Jedzonko pojechało do zwierzaków zamieszkujących Ligotę Zabrską. Za gościnę po raz kolejny dziękuje nieocenionym Oli i Kasi z KAWKA Księgarnia Antykwariat Kawiarnia.

 

07.07.2017 – tym razem miałam wielką przyjemność gościć w rzeszowskim hotelu dla kotów „Kita w Mieście”, gdzie poprowadziłam szkolenie z pierwszej pomocy przedweterynaryjnej. Frekwencja była spora, uczestniczki zadowolone, a całość odbywała się w towarzystwie przemiłych i bardzo zrelaksowanych kotów. Pomagał mi również kot właścicielki tego miejsca, Pani Barbary, który jest certyfikowanym kocim terapeutą. Zdjęcia ze szkolenia wykonał Gabriel Usendiah, któremu serdecznie dziękuję za pomoc 🙂

 

Następna strona »

 

Możliwość komentowania została wyłączona.